ВНУТРІШНІЙ АУДИТ

ОБОВЯЗКОВІСТЬ ЗАЗНАЧЕННЯ В АУДИТОРСЬКОМУ ВИСНОВКУ ПРО НАЯВНІСТЬ АБО ВІДСУТНІСТЬ ВНУТРІШНЬОГО АУДИТУ (контролю)

Керівникам фінансових установ

 

Шановні керівники фінансових установ!

            09.01.2013 року минув останній термін запровадження внутрішнього аудиту в фінансових установах у відповідності до ст.15-1 «Внутрішній аудит (контроль)» Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» згідно з якою в кожній фінансовій установі (страховій, фінансовій компанії, ломбарді, кредитній спілці, КУА та інших фінансових установах) має бути створений структурний підрозділ або визначена особа для проведення внутрішнього аудиту.

Тож Вам необхідно створити службу внутрішнього аудиту у Вашій фінансовій установі або призначити окрему посадову особу –  внутрішнього аудитора.

При цьому Вам необхідно розробити пакет документів щодо створення та функціонування служби внутрішнього аудиту у вашій установі, а також мати документальні докази роботи внутрішнього аудитора.

 

ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ АБО ВІДСУТНІСТЬ ВНУТРІШНЬОГО АУДИТУ (КОНТРОЛЮ) В ФІНАНСОВІЙ УСТАНОВІ ЗОБОВЯЗАНІ ВКАЗУВАТИ АУДИТОРИ ПРИ НАПИСАННІ АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ, ЯКИЙ ПОДАЄТЬЕСЯ РЕГУЛЯТОРУ, А ВЖЕ НА ОСНОВІ ЦЬОГО  НКЦПФР ТА НАЦКОМФІНПОСЛУГ БУДУТЬ ВИРІШУВАТИ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ ВПЛИВУ .

Ми пропонуємо Вам замовити в нас зразки повного переліку документації з створення та функціонування служби внутрішнього аудиту в фінансовій установі а також при потребі забезпечити повний супровід функціонування служби внутрішнього аудиту.

 

Вартість пакета документів становить  – 900,00 гривень.

(або 1000 грн. при оплаті на рахунок підприємства – IV група – 5%)

 

Розроблені документи відповідають вимогам Нацкомфінпослуг (зокрема і проекту Порядку проведення внутрішнього аудиту у фінансових установах). У випадку  зміни законодавства протягом шести місяців з дати надання документів -  зміни до них будуть надаватися безкоштовно

 

На прохання наших клієнтів ми також впроваджуємо послугу

«Впровадження та дистанційне ведення  внутрішнього аудиту в фінансовій установі»

Ви призначаєте свого внутрішнього аудитора, а ми повністю беремо на себе дистанційне ведення внутрішнього аудиту (без виїзду в компанію), ми готуємо оригінали всіх документів та повністю відповідаємо за стан внутрішнього аудиту в компанії (включно й під час перевірок Нацкомфінпослуг), готуємо самі всю документацію в чистовому варіанті, який просто погоджуємо з внутрішнім аудитором компанії. Вартість цієї послуги  -  4000 грн. в рік. Попередня оплата. При цьому варіанті ми вимагаємо тісної співпраці з вашим внутрішнім аудитором і оперативного надання документів.

 

Індивідуальний пакет з реальними виїздами наших фахівців на підприємство та проведення реального внутрішнього аудиту або перед перевірочного аудиту. Вартість обговорюється додатково.

Ми внутрішній аудитор – призначення нашого працівника в штат ЗА СУМІСНИЦТВОМ для здійснення внутрішнього аудиту. Робота віддалена. Можливість відвідування компанії при потребі один раз в рік. Умови оплати індивідуальні (від 0,5 мінімальної заробітної плати).

При замовленні документації з створення та функціонування служби внутрішнього аудиту, Ви отримаєте три місяці безкоштовних  консультацій з створення та функціонування служби внутрішнього аудиту. Відповіді на поставлені питання будуть надаватися протягом трьох робочих днів з моменту отримання запитання.

Якщо ви вирішили скористатися нашими послугами, Вам необхідно відправити нашу електронну адресу poradnyk@gmail.com або факс (032)224-93-36  заявку на підготовку документів із створення та функціонування служби внутрішнього аудиту та оплатити отриманий рахунок.

Пакет документації з створення та функціонування служби внутрішнього аудиту, записаний на CD-диск буде надіслано Вам разом з бухгалтерськими документами (рахунок, акти, договори) на Ваш поштовий адрес протягом трьох робочих днів після оплати. Для отримання наших реєстраційних документів – Вам необхідно  надіслати  нам запит на адресу: poradnyk@gmail.com .

У випадку замовлення повного супроводу внутрішнього аудиту Вам буде надіслано договір на підписання а також список документів, які нам необхідно надати. Термін виконання обговорюється додатково.

 

 

————————————————————————————————————————

Керівнику

ФОП Качерай В.П.

ТОВ «ВК-АУДИТ»

poradnyk@gmail.com

 

Заява

на отримання документів з питань створення та функціонування

Служби внутрішнього аудиту

№ п/п Характеристика установи  
1 ЄДРПОУ  
2 Повна назва  
3 Юридичний адрес  
4 Фактичний адрес  
5 e-mail / телефон/факс  
6 Керівник (посада П.І.П.)  
7 На підставі чого діє керівник (реквізити)  
8 Вищий орган управління (згідно статуту)  
9 Наявність наглядової ради (так / ні)  
10 Хто здійснюватиме внутрішній аудит (служба внутрішнього аудиту / окремо визначена особа)  
11 Державний регулятор (Нацкомфінпослуг / НКЦПФР)  
12

Вид замовлення послуги (зразки документів / повне впровадження внутрішнього аудиту)

 
13 Наявність структурних підрозділів  

 

Ми оплатили рахунок на 900/1000гривень. (залишити необхідне)  або просимо виставити рахунок на 4000 грн. та надіслати його на наш e-mail:____________________________ або факс: _________________________

 

Керівник фінансової установи

ВНУТРІШНІЙ АУДИТ: Один коментар

  1. Пінґбек: Запровадження внутрішнього аудиту | ТОВ "ВК-АУДИТ"

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>