НАЦКОМФІНПОСЛУГ ЗАТВЕРДЛА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ВНУТРІШНЬОГО АУДИТУ В ФІНАНСОВИХ УСТАНОВАХ

Шановні керівники фінансових установ!

           Нацкомфінпослуг затвердив Порядок проведення внутрішнього аудиту (контролю) у фінансових установах згідно Розпорядження №1772 від 05.06.2014 року, яке вступило в силу 15 серпня 2014 року. Згідно цього розпорядження, всім фінансовим установам до 15.11.2014 року необхідно привести стан здійснення внутрішнього аудиту у відповідність до цього Порядку.

Тож Вам необхідно створити службу внутрішнього аудиту у Вашій фінансовій установі або призначити окрему посадову особу –  внутрішнього аудитора.

При цьому Вам необхідно розробити пакет документів щодо створення та функціонування служби внутрішнього аудиту у вашій установі, а також мати документальні докази роботи внутрішнього аудитора.

Ми пропонуємо Вам замовити в нас зразки повного переліку документації з створення та функціонування служби внутрішнього аудиту в фінансовій установі а також при потребі забезпечити повний супровід функціонування служби внутрішнього аудиту.

 

Вартість пакета документів становить  – 2000,00 гривень.

 Розроблені документи відповідають вимогам Нацкомфінпослуг, зокрема і Порядку проведення внутрішнього аудиту у фінансових установах.

На прохання наших клієнтів ми також впроваджуємо послугу

«Впровадження та дистанційне ведення  внутрішнього аудиту в фінансовій установі»

Ви призначаєте свого внутрішнього аудитора, а ми повністю беремо на себе дистанційне ведення внутрішнього аудиту (без виїзду в компанію), ми готуємо оригінали всіх документів та повністю відповідаємо за стан внутрішнього аудиту в компанії (включно й під час перевірок Нацкомфінпослуг), готуємо самі всю документацію в чистовому варіанті, який просто погоджуємо з внутрішнім аудитором компанії. Вартість цієї послуги  -  7000 грн. в рік. Попередня оплата при здійсненні роботи за попередній рік і щомісячна оплата при поточному супроводі. При цьому варіанті ми вимагаємо тісної співпраці з вашим внутрішнім аудитором і оперативного надання документів.

Індивідуальний пакет з реальними виїздами наших фахівців на підприємство та проведення реального внутрішнього аудиту або перед перевірочного аудиту. Вартість обговорюється додатково.

Ми внутрішній аудитор – призначення нашого працівника в штат ЗА СУМІСНИЦТВОМ для здійснення внутрішнього аудиту. Робота віддалена. Можливість відвідування компанії при потребі один раз в рік. Умови оплати індивідуальні (від 1 мінімальної заробітної плати).

При замовленні документації з створення та функціонування служби внутрішнього аудиту, Ви отримаєте три місяці безкоштовних  консультацій з створення та функціонування служби внутрішнього аудиту. Відповіді на поставлені питання будуть надаватися протягом трьох робочих днів з моменту отримання запитання.

Якщо ви вирішили скористатися нашими послугами, Вам необхідно відправити нашу електронну адресу poradnyk@gmail.com або факс (032)224-93-36  заявку-повідомлення у довільній формі на підготовку документів із створення та функціонування служби внутрішнього аудиту та оплатити отриманий рахунок.

Пакет документації з створення та функціонування служби внутрішнього аудиту, записаний на CD-диск буде надіслано Вам разом з бухгалтерськими документами (рахунок, акти, договори) на Ваш поштовий адрес протягом трьох робочих днів після оплати. Для отримання наших реєстраційних документів – Вам необхідно  надіслати  нам запит на адресу: poradnyk@gmail.com .

У випадку замовлення повного супроводу внутрішнього аудиту Вам буде надіслано договір на підписання а також список документів, які нам необхідно надати. Термін виконання обговорюється додатково.

З повагою

Василь Качерай

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>